Aktualności

Bardzo dobry początek sezonu regatowego naszego teamu4 maja 2019

Sailing Factory, to mocno żeglarska instytucja. Tym razem przypomina o sobie “dział” sportowy.1 i 3 maja, odbyły się w Gdyni, które inaugurują sezon regatowy na Bałtyku południowym. Kilka dni przed startem zwodowaliśmy naszą łódkę regatową Polled2 (Cobra 33) i w pewnym sensie, w biegu wystartowaliśmy. Pogoda zdecydowanie niemajówkowa mobilizowała całą załogę do większej aktywności fizycznej […]

Czytaj więcej

Nowy kalendarz kursów, szkoleń i nowe pozycje rejsów22 kwietnia 2019

Opublikowaliśmy właśnie nowe kalendarz kursów na stopnie żeglarskie, dodatkowych żeglarskich oraz nowe propozycje letnie rejsy po Bałtyku. Szczegóły dot. kursów na stopnie żeglarskie znajdziecie – TUTAJ Listę i kalendarz szkoleń dodatkowych znajdziecie – TUTAJ lub TUTAJ Propozycje nowych rejsów na lato, szukajcie – TUTAJ   Zapraszamy!

Czytaj więcej

Dobra Praktyka Żeglarska – nowe terminy11 lutego 2019

Nowe terminy autorskich szkoleń z cyklu Dobra Praktyka Żeglarska. 30.03 – 06.04.2019 La Havre – Porstmouth 06.04 – 13.04.2019 Portsmouth – Amsterdam Więcej w zakładce Szkolenia lub Oferta rejsów   Zapraszamy!    

Czytaj więcej

Dobra praktyka żeglarska dla przyszłych, samodzielnych skipperów.30 grudnia 2018

W naszej ofercie rejsów, pojawiła się nowa pozycja: Dobra Praktyka Żeglarska dla przyszłych, samodzielnych skipperów. Trasa: Barcelona – Barcelona Termin: 02-09.02.2019r. Więcej w zakładce: Oferta Rejsów, mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

BLACK FRIDAY! Ceny jakich jeszcze nie było!23 listopada 2018

BLACK FRIDAY też u nas. Morska, żeglarska przygoda w cenie jakiej jeszcze nie było. Sprawdź OFERTĘ REJSÓW – wybierz trasę i termin. Zrób rezerwację i pakuj sie na rejs! Takie promocje, nie trwają wiecznie.

Czytaj więcej

Jesienna promocja cenowa rejsów!27 października 2018

Poprawiamy humor na jesień! Nowe ceny rejsów w PROMOCJI JESIENNEJ. Fantastyczne trasy, wygodna łódka i mnóstwo wrażeń. Sprawdźcie naszą ofertę i rezerwujcie bilety. Piękne wybrzeże, ocean, delfiny, szum wody i wiatr we włosach – to wszystko w bardzo dobrej cenie – ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

Sezon żeglarski nie kończy się jesienią, czyli sprawdź nasz nowy kalendarz rejsów2 sierpnia 2018

Już jest nasz nowy kalendarz rejsów szkoleniowo – stażowych na sezon od października do maja. Nasza wygodna Delphia 47 rusza jesienią na trasę z Polski na Morze Śródziemne. W poszczególnych etapach będziemy żeglować na wodach Morza Północnego, przez Kanał La Manche, aby w okolicach Brestu przywitać się z Atlantykiem. Później już coraz bliżej równika i […]

Czytaj więcej

Nasz team sportowy w Regatach o Puchar Marynarki Wojennej1 lipca 2018

Całkiem udany był dla naszego teamu regatowego weekend 22-23 czerwca. Dwa wyścigi po około 15 mil nie były wcale łatwe. Warunki pogodowe zmieniały się od flauty do 18 kts podstawy wiatru. Ostatecznie w regatach zajęliśmy II miejsce z czego bardzo się cieszymy.   Teraz ostatnie przygotowania do regat Nord Cup w Gdańsku.

Czytaj więcej

Mistrz Polski w naszym serwisie9 czerwca 2018

Z przyjemnością chwalimy się naszą współpracą z aktualnym Mistrzem Polski jachtów morskich. Łukasz bardzo dba o swój jacht i jest przy tym bardzo wymagający. Bardzo dobre przygotowanie łodzi do regat ma duże znaczenie i nie jest bez znaczenia przy końcowym wyniku rywalizacji sportowej. Tym razem dopieszczaliśmy balast utytułowanego jachtu Good Speed.  

Czytaj więcej

“…nigdy nie jest za późno aby wrócić na start…” czyli nasza Ania w Naszych Historiach1 czerwca 2018

Ania zwana przez wielu Mają, to jeden z najsilniejszych filarów naszego zespołu regatowego. Weszła na nasz pokład i była jak pierwszy silniejszy powiew wiatru po wielogodzinnej flaucie. Udało się namówić Anię aby napisała coś od siebie o powrocie do żeglowania po kilkuletniej przerwie. Zapraszamy do zakładki Nasze Historie

Czytaj więcej