Szkolenia

Dobra Praktyka Żeglarska – szkolenie dla przyszłych, samodzielnych skipperów – cz. 1 i 2

  • Data: 01/07/2019 - 04/07/2019

  • Miejsce: Gdańsk

  • Cena za osobę od: 780,- PLN

Dobra Praktyka Żeglarska, to szkolenie dla przyszłych, samodzielnych skipperów, na podstawie autorskiego programu Sailing Factory.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających podstawową wiedzę i pewne doświadczenie z zakresu żeglowania. Dla osób, które przygotowują się prowadzenia rejsów morskich w roli kapitana.

Na zajęciach kładziemy nacisk na przekazanie praktycznej wiedzy, która bez wątpienia przyda się przyszłym skipperom. Program D.P.Ż. jest tak ułożony i zaplanowany, aby omówić wszystkie zagadnienia z jakimi prędzej lub później spotka się na morzu i w porcie kapitan jachtu żaglowego.

Dobrą Praktykę Żeglarską podzieliliśmy na dwie części.

 

Zajęcia odbywają się na jachcie Delphia 47: https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/delphia-47/

Na Zatoce Gdańskiej. Portem wejścia i wyjścia będzie Gdańsk.

Istnieje możliwość nocowania na jachcie – dopłata 30,- PLN od osoby, za 1 noc.

Więcej informacji telefonicznie lub mailowo:

Tel: 600 357 117

E-mail: jacek.chabowski@sailingfactory.pl

Zobacz także : https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/

Po wysłaniu rezerwacji, w ciągu kilkunastu minut zostanie przesłana informacja z numerem konta do wpłaty zaliczki. Jeżeli w tym czasie nie dotrze żadna wiadomość z naszej strony, prosimy o sprawdzenie czy wiadomość nie została uznana za spam (folder spamów w programie pocztowym) lub kontakt z nami w sprawie rezerwacji: jacek.chabowski@sailingfactory.pl lub telefonicznie: 728-906-342 lub 600-357-117