Rejsy

Gdańsk – Bornholm – Gdańsk (Delphia 47)

Rejs z Gdańska na wyspę Bornholm i powrót do Gdańska.

Na trasie rejsu polskie i duńskie porty, a jeżeli pozwolą na to warunki, także urokliwa i niepowtarzalna wyspa Christianso (bałtyckie Alcatraz).
Zapewniamy wygodny, dobrze wyposażony i bezpieczny jacht Delphia 47 (Blue HORIZON). Na naszych rejsach, załoga aktywnie uczestniczy w prowadzeniu i obsłudze jachtu. Nasz skipper stara się nie “wyręczać” chętnej do sterowania i trymowania żagli załogi.
Cena rejsu obejmuje opiekę skippera oraz wszystkie koszty oprócz wyżywienia. W praktyce załoga składa się na zakup produktów spożywczych (z tej składki zwolniony jest skipper).
Wszyscy uczestnicy rejs objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem NNW.
Rejs ma charakter stażowo – szkoleniowy, ale bez wątpienia oprócz wielu wrażeń, zapewni także aktywny wypoczynek i relaks całej załodze.

Dla każdego uczestnika rejsu prezent od Sailing Factory!

 

Opis jachtu: https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/delphia-47/

Vademecum uczestnika rejsu: https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/vademecum-rejsu/

Regulamin rejsów: https://sailingfactory.pl/regulamin-rejsow/

Po wysłaniu rezerwacji, w ciągu kilkunastu minut zostanie przesłana informacja z numerem konta do wpłaty zaliczki. Jeżeli w tym czasie nie dotrze żadna wiadomość z naszej strony, prosimy o sprawdzenie czy wiadomość nie została uznana za spam (folder spamów w programie pocztowym) lub kontakt z nami w sprawie rezerwacji: jacek.chabowski@sailingfactory.pl lub telefonicznie: 728-906-342 lub 600-357-117

 

  • Data: 06/07/2019 - 13/07/2019
  • Trasa / akwen:
  • Wolne miejsca: 9
  • Cena za osobę: 1 490,00 PLN

Formularz zgłoszeniowy

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.