Rejsy

Regaty morskie – Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Europy w Marienhamn na pokładzie s/y Sailing Factory

Tytuł rejsu: Regaty Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Europy

Data:              9-17.08.2024r

Akwen regat:   Bazą regat będzie marina w Marienhamn na Alandach. Krótkie wyścigi będą rozgrywane w okolicach mariny. Długi wyścig, na otwartym morzu.

Jacht:             Sailing Factory (Farr 45)

Skipper:         Jacek Chabowski

Cena:              4.500,- PLN  + 200,- EUR (kasa jachtowa). Dla członków Sailing Factory Club zniżka 20% od opłaty za udział w regatach.

Cena zawiera: Opłatę za udział w załodze w trakcie regat, opłatę wpisową do regat, opiekę skippera, opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie NNW (nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu na miejscu w trakcie regat oraz wyżywienia).

Nocleg:         W trakcie tak ważnych regat, nikt nie nocuje na jachcie. Staramy się aby na jachcie znajdowało się tylko wyposażenie niezbędne w trakcie wyścigów. W momencie umieszczania tego ogłoszenia nie mieliśmy jeszcze zorganizowanego noclegu. Być może organizator będzie coś proponował. Jeżeli nie, to planujemy wynajęcie wspólnej kwatery, może domku, dla całej załogi. Koszty noclegu zostaną podzielone równo na całą załogę.

Uczestnictwo w regatach na pokładzie s/y Sailing Factory jest w formule PRO-AM, tzn. część załogi stanowi stały skład regatowy, część osób to osoby, które skorzystają z niniejszej oferty.

Nie wymagamy doświadczenia regatowego. Wskazane jest pewne (minimalne) doświadczenie żeglarskie.

Szczegółowy plan rejsu / regat, podamy po ogłoszeniu przez organizatora Zawiadomienia o Regatach (prześlemy informacje mailem osobom zapisanym na regaty).

Każdy uczestnik rejsu może na życzenie otrzymać opinię z rejsu, w której znajdą się m.in. informacje o przebytych milach, odwiedzonych portach oraz ilości godzin żeglugi. Wystawiona przez nas opinia jest honorowana przez PZŻ (godziny stażowe do uzyskania stopnia Jachtowe Sternika Morskiego oraz Kapitana Jachtowego).

Ubezpieczenie:

Cena rejsu obejmuje ubezpieczenie każdego uczestnika rejsu w zakresie NNW.

Dodatkowo informujemy, że jacht jest objęty ubezpieczeniem w zakresie OC. W razie konieczności udzielenia pomocy załodze na morzu, nikt nie będzie obciążony żadnymi kosztami (wszystkie koszty obejmuje ubezpieczenie jachtu).

Zapisy, rezerwacja:

Przez naszą stronę internetową.

Procedura rezerwacji:

  1. Zgłoszenie przez stronę internetową.
  2. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymuje ono status rezerwacji wstępnej. Otrzymasz odpowiedź z danymi do wpłaty zaliczki za rejs.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty, wyślemy do Ciebie potwierdzenie otrzymania wpłaty, a status Twojego zgłoszenia zmieni się na Rezerwacja potwierdzona (od tego momentu masz zarezerwowane miejsce na rejsie).
  4. 14 dni przed rozpoczęciem rejsu należy wpłacić pozostałą części opłaty za rejs.

Jeżeli  potrzebujesz fakturę za rejs, to prosimy o zgłoszenie tego oraz podanie wszystkich danych do f-ry w momencie wysłania rezerwacji (prosimy o odpowiedni zapis w polu uwagi).

 

Jeżeli z jakiś powodów, ten rejs Ci nie odpowiada, to zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami – mocno żeglarskimi.

Rejsy: https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/

Szkolenia na stopnie żeglarskie: https://sailingfactory.pl/kursy-na-stopnie-zeglarskie/

Zaawansowane szkolenia żeglarskiehttps://sailingfactory.pl/zaawansowane-szkolenia-zeglarskie/

 

  • Data: 09/08/2024 - 17/08/2024
  • Trasa / akwen: Bałtyk
  • Wolne miejsca: 0
  • Cena za osobę: 4 500,00 PLN

Formularz zgłoszeniowy

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.