Rejsy

Rejs mocno szkoleniowy – trym żagli. Gdańsk – Bornholm – Świnoujście. Jacht Sailing Factory (Farr 45).

Tytuł rejsu: Rejs mocno szkoleniowy – trym żagli. Gdańsk – Bornholm – Świnoujście (6 dni)

Data:              05.08-10.08.2023r

Trasa rejsu:   Gdańsk – Bornholm – Świnoujście

Jacht:             Sailing Factory (Farr 45)

Skipper:         Jacek Chabowski

Cena:              1.800,- PLN  (nie pobieramy kasy jachtowej).

Cena zawiera: Opłatę za rejs, opłatę wpisową do regat, opiekę skippera, opłaty portowe, paliwo, ubezpieczenie NNW (nie obejmuje kosztów dojazdu oraz wyżywienia).

Nocleg:         Na jachcie (warunki jachtu regatowego, bez kambuza)

Rejs będzie miał charakter mocno szkoleniowy z największym akcentem na trym żagli, w tym obsługę spinakera.

Pożeglujemy na jachcie regatowy typu FARR 45. Jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą, po drodze do Świnoujścia zawiniemy na wyspę Bornholm.

Na pokład jachtu zapraszamy 5 sierpnia na godz. 16. Jacht będzie stał w jednej z marin w centrum Gdańska. Kilka dni przed rejsem potwierdzimy miejsca wejścia na pokład. Sobotni wieczór poświęcimy na zapoznanie się z jachtem oraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa.

Wypłynięcie z Gdańska planujemy w niedzielę rano. Planujemy zawijanie do portów po drodze, przy czym do których i kiedy dokładnie, będzie w dużym stopniu zależało od warunków pogodowych.

Do Świnoujścia zawiniemy 10 sierpnia (czwartek). Opuszczenie jachtu do godz. 12.

Uwaga: tuż po rejsie szkoleniowym jacht będzie startował w regatach Unity Line. Osoby, które zapiszą się na rejs szkoleniowy oraz na regaty UNITY LINE (10-16.08.20223r; 16.08 powrót do Gdańska), otrzymają zniżkę w opłacie za obie pozycje w wys. 20%.

Każdy uczestnik rejsu może na życzenie otrzymać opinię z rejsu, w której znajdą się m.in. informacje o przebytych milach, odwiedzonych portach oraz ilości godzin żeglugi. Wystawiona przez nas opinia jest honorowana przez PZŻ (godziny stażowe do uzyskania stopnia Jachtowe Sternika Morskiego oraz Kapitana Jachtowego).

Ubezpieczenie:

Cena rejsu obejmuje ubezpieczenie każdego uczestnika rejsu w zakresie NNW.

Dodatkowo informujemy, że jacht jest objęty ubezpieczeniem w zakresie OC oraz Casco. W razie konieczności udzielenia pomocy załodze na morzu, nikt nie będzie obciążony żadnymi kosztami (wszystkie koszty obejmuje ubezpieczenie jachtu).

Zapisy, rezerwacja:

Przez naszą stronę internetową.

Procedura rezerwacji:

  1. Zgłoszenie przez stronę internetową.
  2. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymuje ono status rezerwacji wstępnej. Otrzymasz odpowiedź z danymi do wpłaty zaliczki za rejs.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty, wyślemy do Ciebie potwierdzenie otrzymania wpłaty, a status Twojego zgłoszenia zmieni się na Rezerwacja potwierdzona (od tego momentu masz zarezerwowane miejsce na rejsie).
  4. 14 dni przed rozpoczęciem rejsu należy wpłacić pozostałą części opłaty za rejs.

Jeżeli  potrzebujesz fakturę za rejs, to prosimy o zgłoszenie tego oraz podanie wszystkich danych do f-ry w momencie wysłania rezerwacji (prosimy o odpowiedni zapis w polu uwagi).

 

Jeżeli z jakiś powodów, ten rejs Ci nie odpowiada, to zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami – mocno żeglarskimi.

Rejsy: https://sailingfactory.pl/rejsy-morskie/

Szkolenia na stopnie żeglarskie: https://sailingfactory.pl/kursy-na-stopnie-zeglarskie/

Zaawansowane szkolenia żeglarskiehttps://sailingfactory.pl/zaawansowane-szkolenia-zeglarskie/

 

  • Data: 05/08/2023 - 10/08/2023
  • Trasa / akwen: Bałtyk
  • Wolne miejsca: 2
  • Cena za osobę: 1 800,00 PLN

Formularz zgłoszeniowy

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.